Drakania Uyanış Sınıfı Letanas şimdi Black Desert Mobile’da! Pearl Abyss bugün yeni sınıf Letanas’ın Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Yeni sınıfla birlikte, maceracılar değerli ödüllerle dolu etkinliklerin tadını çıkarabilecekler.

Letanas, Trion ve Ta’vest ana ve alt silahlarını kullanan Drakania’nın uyanış sınıfıdır. Öfkeli rüzgârların ve azgın cehennemin gücüyle Trion ve Ta’vest’i kullanarak düşmanlarına karşı amansız bir saplama, kesme ve saldırı sağanağı yaratabiliyor. Ayrıca düşmanlarıyla arasındaki mesafeyi kapatmaya yardımcı olmak için mükemmel hareket becerileri de bulunuyor.

Black Desert Mobile'da Uzun Süredir Beklenen Drakania Uyanış Sınıfı Letanas ile Tanışın

 Benzersiz Sınıf Letanas ile Tanışın

Letanas’ı, Black Desert Mobile’daki çoğu sınıftan ayıran benzersiz bir özelliği, “Cadı Kanı” ve “Ejderha Kanı” formları arasında geçiş yapabilmesidir. Cadı Kanı formunda, insan güçlerini kullanarak düşmanlarına saplamak ve kesmek için Trion’unu ustalıkla kullanır. Ejderha Kanı formunda ise ejderha güçlerini kullanır ve geniş alandaki düşmanlarını cesurca katleder. Bu formda, sol elindeki Trion bir ejderha boynuzu şeklini alır.

Kanatlarını açarak havaya fırlayabilir ve şüphelenmeyen düşmanların üzerine düşebilir ya da hedeflerine doğru hızla süzülüp onları zahmetsizce savurabilir. Letanas’ın ana becerileri aşağıdaki gibidir:

  • Vasiyet: Bu beceri ile Letanas, Trion tarafından Cadı Kanı ve Ejderha Kanı formları arasında geçiş yapabilir.
  • Toprağı Yaran Kükreme: Ejderha Kanı formunda kullanıldığında, Letanas, rüzgârları sol mızrağına yönlendirir ve ardından ejderha nefesini önüne salar. Cadı Kanı formunda ise her iki mızrağı arasında geçiş yaparak önündeki geniş bir alanda hızlı saldırılar gerçekleştirir.
  • Keskin Hüküm: Cadı Kanı formunda saldırılar için mızrağını hızla savurur. Ejderha Kanı formunda kullanıldığında ise önündeki düşmanlara karşı güçlü bir şekilde Ejderhanın Çığlığı becerisi ile saldırır.
  • Yıkım Öncüsü: Yakındaki rüzgârları sol mızrağına yönlendirir, havaya sıçrar ve ardından rüzgârlarla her şeyi parçalayarak yere çarpar.

Letanas’ın dövüş performansı videosunu buradan ve ön izlemesini  ise buradan izleyebilirsiniz.

Kutlama Etkinlikleri Maceracıları Bekliyor

Son olarak, yeni sınıfın gelişini kutlamak için maceracıları bir dizi etkinlik bekliyor. Maceracılar günlük görevleri tamamlayarak “Mühürlü Aktarım Muskası”, “Yavru Mavi Ejderha (Aşama 7)” ve “Combat Plus” gibi değerli eşyalar elde edebilirler. Ayrıca maceracılar için 8 Nisan’a kadar her gün giriş yaparak “Kaos Kristalleri”, “Siyah İnciler” ve daha fazlasını elde edebilecekleri bir oturum açma etkinliği de bulunuyor.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Drakania Uyanış Sınıfı Letanas şimdi Black Desert Mobile’da!