Pearl Abyss bugün, Black Desert Mobile’ın yaklaşan 1. yıl dönümünü kutlamak için bir dizi özel etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Maceracılar artık değerli ödüller kazanabilecekleri yeni bir içerik güncellemesinin yanı sıra bu şenliklerin de tadını çıkarabilecek.

black-desert-mobile-evreninde-1-yil-oncesi-kutlama-etkinlikleri-basladi (2)Black Desert Mobile, global sürümünün birinci yıl dönümü yaklaşıyor! Bu önemli olayı anmak için bu hafta oyunda birçok özel etkinlik düzenlenecek. Oyuncularla buluşan Hot Time etkinliği, Maceracılara %600’e kadar güçlendirme ödülü sağlayacak. Yeni bir oturum açma etkinliği sayesinde oyuncular 1. Yıl Dönümü unvanı dahil olmak üzere çeşitli özel ödüller kazanma şansına sahip olacak.

Maceracılar Büyük Çöl ile Black Desert Mobile’da Buluşuyor

Yeni bölge olarak oyuna dahil olacak Büyük Çöl, Black Desert Mobile oyuncularına yeni deneyimler sunmaya hazırlanıyor. Maceracılar artık bu yeni bölge için düzenlenen özel etkinliğe katılarak yeni maceralara atılabilecek. 22 Aralık tarihine kadar, Maceracılar canavarları alt ederek Sand Relic Chest eşyaları kazanabilecekleri Sand Relic Chest etkinliğine katılabilecek. Etkinliğe katılanlar, Yaz’dan bu sandıklara değer biçmesini isteyebilecek ve Abyssal Crystal Chest alma şansına sahip olacak.

black-desert-mobile-evreninde-1-yil-oncesi-kutlama-etkinlikleri-basladi (1)Güçlü Dünya Bossu olarak bilinen Enraged Red Nose, Maceracılara korku salmak için Hadum’un Diyarı’nda göründü! Maceracıların bu Dünya Bossu ile karşı karşıya gelebilmek için 20 adet Holy Vials of Light eşyasına sahip olmaları gerekecek. Bununla birlikte aile görevi “Necessary Supplies” en az 45. levele ulaşan karakterlerle tamamlanmalıdır. Maceracılar Enraged Red Nose’u yenerek, Chaos Crystal gibi ödüller düşürebilecek.

black-desert-mobile-evreninde-1-yil-oncesi-kutlama-etkinlikleri-basladi (3)

Black Desert Mobile ile ilgili daha fazla bilgi almak için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.