Pearl Abyss bugün, Black Desert Mobile için iki yıllık sürede türünün ilk çevrimdışı etkinliği olan “2022 Heidel Şöleni”ni 2 Temmuz’da başarıyla tamamladığını duyurdu. Etkinlik aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki Maceracılar için YouTube’da canlı yayınlandı. Etkinlik sırasında, artık Black Desert Mobile’da erişilebilir olan yeni “Drakania” sınıfı da dahil olmak üzere yeni içerik güncellemeleri açıklandı.

2022 Heidel Şöleni İçerik Yol Haritası Duyurusu

Bu yılki Heidel Şöleni sırasında, yakın gelecekte gelmesi beklenen bir dizi heyecan verici içerik güncellemesi duyuruldu. Ağustos ayında yeni bir oyun içi yoldaş olan “Peri” tanıtılacak ve ardından 3 oyunculu Co-op: Party Rush ve 30’a 30 PvP modu “Battle of the Sun: Siege War” gibi şiddetli savaş içerikleri oyuna eklenecek. Ayrıca Maceracıların ejderha benzeri bosslar ile yüzleşip, yok ettikleri düşman sayısına bağlı olarak daha fazla ganimet elde etmelerini sağlayacak yeni Dreighan bölgesi de tanıtılacak.

15 Ağustos’a kadar alınabilecek kazançlı kupon kodları da duyuruldu. Ödüller arasında 4000 Siyah İnci’den Sınıf Değiştirme Seçim Sandığı’na kadar çeşitli değerli eşyalar yer alıyor. Başarısızlık durumunda tam restorasyonu garanti ederken geliştirme başarı oranını %100 artıran yeni bir güçlendirme materyali olan, “W’nun Kutsaması” da bu kupon ile elde edilebiliyor.

2022 Heidel Şöleni Kuponları hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Black Desert Mobile, 2022 Heidel Şöleni'ni Tamamlarken Yeni Drakania Sınıfını Karşılıyor

Yeni Drakania Sınıfı Artık Erişilebilir

Guardian’ın tezatı ve aynı zamanda Ynix’in Yok Edicisi olan Drakania, ana silahı olarak iki elle kullanılan büyük kılıç Slayer’ı kullanan güçlü bir kadın sınıftır. Ayrıca, düşmanlardan enerji çekmesi gereken zamanlarda da alt silahı olarak kullanır. Drakania’nın gelişini kutlamak için 15 Ağustos’a kadar tüm Maceracılara bir Drakania Kıyafet Seçim Sandığı ve Aşama 7 Genç Bapit Pet hediyeleri verilecek.

Yeni İçerik “Field of Valor: Hadum”

Yeni Field of Valor: Hadum, Maceracıların canavarlar hakkında daha fazla Bilgi edinmelerini sağlamak için oyuna ekleniyor. Balenos’tan Kuzey Mediah’a kadar, Maceracıların 5 üyeye kadar bir grup oluşturup 5 dakika boyunca bölgeye girerek Bilgi Sandıkları elde edebilecekleri toplam 8 bölge bulunuyor.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.