Assassin’s Creed 2 Oyunu Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuluyor! Büyük firmalar  karantina sürecinde oyunseverlerin yanında yer almaya devam ediyor. Ubisoft da o firmalardan biri. Daha önce Child of Light ve Rayman Legends oyunlarını da ücretsiz olarak yayınlamıştı. Şimdiyse farklı bir efsaneyle karşımıza çıkıyor. Assassin’s Creed serisinin efsane oyunu Assassin’s Creed 2 ücretsiz oldu!

Ubisoft’un masaüstü uygulaması olan UPlay üzerinden gerçekleştirilen kampanyada Assassin’s Creed 2 ücretsiz olarak elde edilebilir oldu. Oyunun bu kadar sevilmesinin en önemli sebebiyse serinin ilk oyununun güzel yanlarını alıp üzerine yeni şeyler de eklenmesiydi. Ayrıca oyunda serinin ikonik karakteri Ezio Auditore’yi kontrol ediyoruz.

Ubisoft tarafından Uplay üzerinde ücretsiz olarak verilmeye başlanan Assassin’s Creed II, serinin en sevilen karakteri Ezio’nun İtalya’da geçen maceralarını anlatıyor. Oyun, serinin ilk oyununun en sevilen yanlarını alıp üstüne yeni şeyler katılmış bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Uplay hesabı oluşturan oyuncular, Assassin’s Creed II sahibi oluyor

Eğlendirmek ve eğitmek için evdeki herkesi ücretsiz içerikle desteklemeye adadık. Assassin’s Creed II’nin gerçek yaşam ortamı ve tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Assassin’s Creed oyunlarının arkasındaki mimariye, kültüre ve tarihe daldığımız Gerçek Tarih serimize göz atın. Daha fazla teklif için bizi izlemeye devam edin ve başka nelerin mevcut olduğunu görmek için Ücretsiz İçerik web sitemizi ziyaret edin . Güvende olun, üzerinize düşeni yapın ve evde oynayın.”

Oyunu kütüphanenize eklemek için buraya tıklamanız gerekiyor. İlk olarak bir UPlay hesabı oluşturun ya da hesabınız varsa giriş yapın. Açılan sayfada “Get It For Free” butonuna tıklayarak oyunu ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Oyunu oynamak içinse bilgisayarınıza UPlay uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Games” sekmesinde bulunan Assassin’s Creed 2 oyununu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun 17 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak kalacağını hatırlatalım.