Çok sevilen oyun Apex Legends etkinlikler yapmaya devam ediyor. Bu seferki etkinlik oyunculara sınırlı süreli bir etkinlik olarak sunulacak. Yeni etkinliğin adı ise “System Override” oldu!

Apex Legends oyununa yeni bir etkinlik ekleniyor! “System Override” adlı bu etkinlik sayesinde oyuna yepyeni özellikler eklenecek. Oyuncular, sınırlı süre satılacak kozmetikler, yeni görevler ve çok daha fazlasına sahip olacak.

Respawn, yayınladığı yeni tanıtım videosu ile  System Override etkinliğini duyurdu. Özenle hazırlanmış bu tanıtım videosunda oyuna etkinlikle eklenecek yeni Deja Loot oyun modu tanıtıldı. Döngü olarak tanımlanacak bu yeni oyun modunda gün içerisinde oyuncular sürekli olarak benzer olaylar yaşayacak. Yani çember aynı yere daralırken, uçağın geçiş yönü de sürekli aynı şekilde devam edecek. Tanıtım videosundaki bilgilere göre oyundaki loot bölgelerinin bile değişmeyeceği görüldü. Bu sayede oyuncular en sevdiği ekipmanlara daha kolay bir şekilde ulaşabilecek.

Apex Legends tanıtım videosu, etkinliği detaylandırdı

Tanıtım videosundan gelen bilgilere göre oyuncular bu yeni modu ilk hafta World’s Edge’de, ardından Kings Canyon’da oynayabilecek. Respawn’ın oyuna ekleyeceği bir diğer yeni gelişme ise Evo Shield isimli yeni eşya olacak. Bu eşyanın şimdilik etkinliğe özel olacağı düşünülüyor. Kalkan olma ve rakipler yenildikçe güçlenek olan bu eşyayı oyuncular şimdiden merak ediyor. Evo Shield’ın güçlendikçe rengi değişecek ve parlayacak. Oyuncular bu eşya yüzünden rakipleri tarafından hedef olarak seçileceği  Evo Shield’ı seçmeden önce düşünmeleri gerekiyor.

System Override etkinliği ile yeni sezonda oyuna dahil olan Apex kutuları da oyuna dahil olacak. Bu kutuların içerisinden 24 adet temalı ve sınırılı süre satışta olacak Destansı kozmetikler çıkacak. 24 System Override kozmetiğini tamamlayan tüm oyuncular ise Octane Heirloom setine sahip olacak.

Apex Legends’ın System Override etkinliği 3 Mart tarihinde başlayıp 17 Mart tarihine kadar devam edecek.